facebook
minarik dressage

Košík

zatím prázdný
0,-Kč
celkem

HyPERFORMANCE competition - dámské rajtky

Dámské rajtky s celokoženým sedem z příjemného materiálu.

HyPERFORMANCE Competition Ladies Breeches are an excellent competition breeches.
cena: 1250,-  /ks
ks
dsc08375.jpg
Vyrobena z velmi kvalitního agate cool materiálu.kterrý obsahuje 30% polyamidu, 63% bavlny a 7% lycry. Strečový celokožený sed.Lze prát v pračce s na 40 stupňů odděleně. Britská velikost 28" má rozměry : pas - 76cm, vnější nohavice - 93cm, vnitřní nohavice - 68cm. Velikost 30" : pas - 81cm, vnější nohavice - 95cm, vnitřní - 70cm.

HyPERFORMANCE Competition Ladies Breeches give a very flattering fit and gives practical grip, whilst retaining strength and a comfortable fit. HyPERFORMANCE Competition Ladies Breeches feature velcro closures at the ankles for easy boot fitting, discreet front zip pocket, full zip fly, belt loops and reinforced stitching and finishing. Machine washable at 40°C. The one to win in this season!
hy-competition-ladies-breeches.jpg


© 2011, Minarik Dressage, Strážovice 23, Neveklov | tel: 737 308 531, 605 311 080 | email: minarik.dressage@seznam.cz | facebook |
Webdesign: saKra