foto-jezdecka-skola

Po týdnu neustupujících mrazů se otepluje a už zase jezdíme

5.3.18  Po týdnu neustupujících mrazů se otepluje. Přijďte si zlepšit náladu jezdeckou lekcí. ...více››

Fajn závodní sezóna

12.10.16  Letošní závodní sezónu jsme si užili. Ke koňským závodníkům naší stáje navíc přibyl také nový maskot- velšský partbred pony Royal Smart Dot. ...více››

Tamir Levitan opět trénoval ve Strážovicích

8.10.14  Izraelský jezdec a trenér Tamir Levitan své žáky tentokrát učil, aby měli své koně vždy "před holení". ...více››

Jezdecká škola

riding-school-minarik-dressage.2016.jpg

Ceník

individuální jezdecká lekce    600 Kč

skupinová lekce (maximálně čtyři jezdci)    500 Kč

lekce na vlastním koni    450 Kč

dlouhodobý tréninkový pobyt s vlastním koněm  9.900,- Kč/ měsíc

zapůjčení koně na závody nebo zkoušky 2.000,- Kč/ den

trénink na závodech, garant na zkouškách 2.000,- Kč/ den

Jezdecká škola Minarik- Dressage je zaměřena na drezurní trénink koní a jezdců. Nabízíme lekce na přiježděných koních.

Bezpečnost a výstroj jezdců

Z důvodu bezpečnosti potřebuje naše stáj před první lekcí získat od jezdce následující informace: V případě dítěte věk. K výběru vhodného koně je nutné znát alespoň přibližnou tělesnou výšku a hmotnost jezdce a dosud nabyté zkušenosti s koňmi a jezdectvím.

Jezdci musejí mít vlastní bezpečnou výstroj určenou pro jezdectví-pevnou obuv, atestaci odpovídající přilbu a jezdecké rukavice. Doporučujeme také bezpečnostní vestu, ale není podmínkou. Přestože je naše stáj pojištěna na provoz, doporučujeme jezdcům, aby rovněž uzavřeli své vlastní úrazové pojištění.

BHS kursy, ZZVJ a cvičitelské zkoušky

Zájemcům, kteří hovoří anglicky, či zahraničním studentům nabízíme možnost přípravy na profesní zkoušky ve Velké Británii pod společností The British Horse Society. Jedná se o vzdělání jezdce, ošetřovatele i učitele jezdectví, které vzniklo již v roce 1947, a které je neustále inovováno předními britskými hipology. Studium je ukončeno titulem a profesní kvalifikací, která je celosvětově uznávána

Naší další aktivitou je příprava na zkoušky základního výcviku a také na drezurní část cvičitelské zkoušky, včetně zapůjčení koně.

Instruktoři Filip Minařík a Kateřina Bártová

Jsme žáky drezurního trenéra Davida Pincuse, bývalého člena Španělské jezdecké školy. Filip původně začínal jako dostihový jezdec. Za dostihy jsme odjeli také do Irska, kde jsme byli rok angažováni v překážkové stáji W.P. Mullinse jako jezdci. Tradiční koňařské prostředí na britských ostrovech nás však oba inspirovalo k hlubšímu studiu jezdectví. Studovali jsme potom BHS kurzy v Londýně a několik let jsme byli studenty u několika předních drezúrních učitelů. Filip inicioval založení prvního BHS centra v České republice ve Všeticích, kde byl pak dva roky, na pozici manažera stáje, než se rozhodl otevřít si vlastní stáj ve Strážovicích.V současné době se vedle tréninku jezdců věnujeme rovněž vlastrní závodní kariéře. Naši top koně jsou ve stupni ST, T a TT.

© 2011, Minarik Dressage, Strážovice 23, Neveklov | tel: 737 308 531, 605 311 080 | email: minarik.dressage@seznam.cz | facebook |
Webdesign: saKra