facebook
minarik dressage

Vinnetou ve Strážovicích

lda_8896.jpg

Zveme Vás na tradiční dvě reprízy divadelního představení Vinnetou pokrevní bratrství ve dnech 27. a 28. 7. v 18 hodin přímo v areálu naší jezdecké školy. Pojďme se nechat unést romantikou příběhů Karla Maye.

Strážovické divadlo a Divadelní studio Neklid zvou o víkendu 27. a 28. července v 18 hodin na reprízy představení Vinnetou pokrevní bratrství na přírodní scéně jezdeckého centra Minarik Dressage ve Strážovicích u Neveklova. V rolích indiánů účinkujeme od roku 2013, kdy jsme zahájili krátkým výstupem na festivalu v Trutnově po boku Pierra Briceho, jenž naší hře symbolicky požehnal. Premiéru jsme měli roku 2014 na stálých i zájezdových scénách. Náš kus, jenž je každou sezónu lehce doplněn o nové prvky, je poctou filmovým Mayovkám. Zcela ojedinělý zážitek, v němž herci v režii Filipa Minaříka účinkují v sedle drezurních koní. V hlavních rolích uvidíte Filipa Minaříka, Jiřího Rohlíčka, Barboru Karáskovou, Lucii Seidelovou, Roberta Sobotoviče, Romana Chlupa, Davida Urbana, Lukáše Křišťana, Vladimíra Kryštofa Maliňáka, Iva Šormana, Michala Krále a mnoho dalších. Za zapůjčení hudby děkujeme společnosti Bear Family Records. Vstupenky není třeba rezervovat. Cena vstupenek 120,- Kč. Možnost stanování a plného prožití indiánské atmosféry. Všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás!


_mg_5992-c1.jpgimg_6098-1-.jpgimg_6166-1-.jpg
© 2011, Minarik Dressage, Strážovice 23, Neveklov | tel: 737 308 531, 605 311 080 | email: minarik.dressage@seznam.cz | facebook |
Webdesign: saKra